Jdi na obsah Jdi na menu
 


JoJo

6. 3. 2007
Je to 16 americká zpěvačka její celé jméno je Joanna Neolle Levesque.Vyrústala na předměstí v Bostonu.její matka byla solistkou kostelního sboru a profesionální herečkou v hudebních divadlech.
Když se dívka přihlásila na casting televizního programu stanice CBS, požádali ji producenti, aby v jednom dílu zazpívala nějakou náročnou písničku. Vybrala si Respect od Arethy Franklin a diváci byli šokováni.
Vystoupení v televizních pořadech a účast na festivalech gospelové hudby z ní postupně udělaly hvězdu. Po účasti v programu America's Most Talented Kids se jí ujal producent Vincent Herbert, který předtím pracoval s Destiny's Child nebo Tony Braxton. Nabídl jí smlouvu se svým vydavatelstvím Blackground Records a v roce 2004 jí pod jeho křídly vydal debutové album nazvané prostě JoJo.
Nová deska The High Road vyšla v Evropě na sklonku loňského roku. JoJo se na ní představuje jako zpěvačka schopná propojit svým zpěvem styly r'n'b, soul, gospel a pop. Má sytý, výrazný hlas, který dokáže kolorovat mnoha barvami, a bezpečně se pohybuje v nízkých i vysokých polohách. Některé skladby sice trpí stereotypem, který je charakteristický pro uvedené styly a nabízí větší prožitek samotné zpěvačce než posluchači, nicméně slyšet její vokální výkon (a koneckonců i rap) je velice povzbudivé.
První singl z alba, skladba Too Little, Too Late, se během týdne dostal ze 66. příčky americké hitparády na třetí. Ve skladbě Anything je použit sampl ze slavné písně Africa (1982) skupiny Toto.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář