Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Krok 1) Ukázat, že tě chytnou, pže si je poslala až táááám! A ktomu hlavně nesmíe zapomenout na mega drsnej výraz...Asi jako ten blešivej s dreadama... Šup!! Před zrcadlo a....zkouška!! Pravá ruka dopředu, na xicht nahoďte drsnej výraz a ukazovák pravé ruky do úrovně hrudě... Jo jo.. přesně tak. Pokud ste zvládli a vyzkoušeli si to,můžeme přejít k druhýmu kroku.

us5_Tancuj s US5_01.jpg

Teď ukazujou jak móóóc je bolí, když ste jim vypichli oko.. Aúúú!! A k tomu výraz jako ta panenka vpravo.... A honem!! O5 před zrcadlo, připravit, pozor, Akce! Jedééém!! Hlavně se netlemte jak ten s tím šátkem... ju??

us5_Tancuj s US5_02.jpg

Na této fotce se snaží ukázat, že kdyby s váma spali, budete až někde v 7.nebi....Mno... Já si myslím, že kdyby ste se s nima vyspali, byli byste možná tak na JIPce nebo infekčním... To kvůli těm nemocím...příklad: žloutenka, syfilis, HIV +, AIDS, a v nejhorším případě by se vám začali líbit.. to už bych doporučovala jedině hřbitov....

us5_Tancuj s US5_03.jpg

Nohy přes sebe, ale bacha na ... tamto... Vlastně na co... Oni beztak nic jako Bill nevlastní... Ale zkusit si to můžete... Levou ručičku pokrčíme a dáme nahoru cca do úrovně hlavy, druhou pokrčíme taky, ale dáme ji níž, a jako by vzdušně spojíme... A nezapomentě drsný výrazy.. Mno ten vlevo se ale vůbec nesnaží bejt drsnej..To bude asi tím, že to je takej ten přihřátej slaďoušek A dělá to křivě!... Zato zablešenej dreadatec vypadá tak drsně... WOW! já ho potkat na ulici tak mě asi odvezou do blázince, jakej bych chytla LOL

us5_Tancuj s US5_04.jpg

Taky všichni ukazují, jak to po večerech do sebe ryjí.. Hezky jeden do druhýho.. Teď zase zapomněl nahodit 'brutal výraz' ten šátkovanej... Jim to upa kazí.... A ten vpravo, jak trpí tím sebepoškozováním..Ten jetááák drsnej, až z toho nemůžu!

us5_Tancuj s US5_05.jpg

Teď si jako chtějí držet odstup... Nebo vás nechtějí nakazit... Nebo si nechtějí přiznat, že v posteli selhali a budou tatínkama....Jj, to bude vono.. Ale co už...Zkóóóuškááá!! Před zrcadlo, 3, 2, 1, klapka, akce! Jedééém!

us5_Tancuj s US5_13.jpg

Toto radši bez komentáře... I když.. Takový dojemný přivítání a vy je pošlete někam....

us5_Tancuj s US5_15.jpg

.... pošlete někam... A tady máte jedinečnou možnost vidět, jak vám ukazují, jak moc je to mrzí a jak je z otoho bolí u srdíčka... Bacha!! nezpomenou na ten výraz!

us5_Tancuj s US5_16.jpg

A tady toto udělaj, když zjistí, že na vás a TH nemají.. Že pstě TH sou nej a že oni budou jen navždy přiteplený hovada...

us5_Tancuj s US5_17.jpg

MNO...TAK SEM SI TROCHU POHRÁLA XD VYTVOŘILA PEŤULA Z WWW.GTBG.BLOG.CZ !!! Sorry Pěti,to se ti tak povedlo,že mi to nedalo a musela sem to zkopčit!Máš talent!Tak at to vidí víc lidí:-)